Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,90 zł , zmiana od tamtej pory: -26,32%

Najbardziej płynna spółka

Zgłoś do moderatora
W ciągu 2 dni przemieliło się, łącznie z pakietówkami 1.4 mln akcji. Prawie 20% kapitału i nic nie zmieniło się w akcjonariacie, pomimo, że główni i fundusze mieli dotychczas 92% akcji.
Nie wiadomo kto kupił i kto sprzedał. Firma zwiększa tonaż statków. Może mają zamówienia. Możliwy jest scenariusz najgorszy z możliwych, czyli kupno akcji przez dwóch głównych udziałowców,z pieniędzy pochodzących z emisji, czyli pieniędzy pozyskanych od PZU i NN po 32 zł za akcję. PZU i NN raczej nie sprzedawało, bo to byłoby k... Zobaczymy, a jeśli nie zobaczymy, to poczekamy aż później zobaczymy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
KDMSHIPNG 0,72% 1,40 2019-05-06 11:00:00