Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  46,10 zł , zmiana od tamtej pory: 3,04%

Najbardziej perspektywistyczne akcje GPW - facebook

Zgłoś do moderatora
"W tym roku wakacje na polskich lotniskach były rekordowe, jeśli chodzi o liczbę podróżujących z nich pasażerów - ocenił w rozmowie z PAP pełnomocnik rządu ds. CPK Marcin Horała. Zdecydowana większość polskich lotnisk, w tym Lotnisko Chopina, w lipcu i sierpniu biło rekordy sprzed pandemii - dodał."

Raport Enter Air za I półrocze zostanie opublikowany 29 września 2023 roku. Nie obejmie on omawianego okresu lipiec-sierpień, ale zgodnie z prognozami DM BDM, wyniki te mogą być rekordowe już w II kwartale (prognoza 90,8 miliona zysku w II kwartale). Optymistyczne prognozy wynikają z tego, że sezon wakacyjny rozpoczął się szybciej niż w latach poprzednich, a spółka w II kwartale dysponowała rekordową liczbą samolotów i zrealizowała rekordową liczbę lotów.

Perspektywy nie tylko dla II i III kwartału, ale również dla IV kwartału 2023 roku i I kwartału 2024 roku wyglądają obiecująco. Wzrost przedsprzedaży imprez turystycznych z oferty sezonu "Zima 2023/2024" (listopad 2023 - marzec 2024) wzrósł o 45,5% - podał Rainbow Tours w komunikacie.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z założeniami ENTER AIR na sezon letni 2024 będzie miał dodatkowe przychody z nowej spółki zarejestrowanej razem z TUI w Irlandii.

Najbliższe kilkanaście miesięcy może być dla ENTER AIR bardzo dobre.

autor - grupa fb: Najbardziej perspektywistyczne akcje GPW NC, inwestowanie na giełdzie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER 2,59% 47,50 2023-12-08 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.