Forum Giełda +Dodaj wątek

NAJ -STADION ZA 4 MLD BEZ DACHU POLSKA :ANGLIA

Zgłoś do moderatora
PO-dziękujcie działaczom i innym pierdzistołkom,bo zapomnieli domknąć dachu na tak ważny mecz.jak Polska :Anglia Nikt nie przewidział w WAWIE że będzie padało w takich ilościach a zwłaszcza działacze z NARODOWEGO CENTRUM SPORTU SP.z oo Naprawdę wstyd mi za nich -to basen nie boisko MAIL biuro@ncs2012.pl tel.48 22 295 90 00
Zapytajcie ich proszę co robili dziś cały dzień?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HYDROBUD 3,83% 209,00 2007-08-08 16:25:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.