Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,15 zł , zmiana od tamtej pory: 47,70%

Naiwność kupujących, a tegoroczne wyniki Rainbow

Zgłoś do moderatora
Panie i Panowie,

Trochę siedzę w turystyce, inwestuje w spółki z branży na wielu parkietach i to co się dzieje na Rainbow jest fascynujące. Z dwóch powodów:
a. Kolorowania trawy przez zarzad. Zobaczcie wyniki podane wczoraj na lato. + 8% w przedsprzedaży. Tylko czy ktoś zauważył ze sobie terminy dostosowali do wyników? Zawsze lato to był okres od 1 kwietnia do 31 października, a Rainbow tym razem podał od 1 maja? Dlaczego? Bo wynik kwietnia jest na 0 (słownie: zero!) i pokazałby zjazd
b. Oczekiwań, że rynek ruszy już zaraz, za moment - idę o flaszkę, że do drugiej połowy czerwca Rainbow nie zrobi żadnej operacji lotniczej (a być może do końca sierpnia). W tym roku wykaże duża STRATĘ, realizując max 25% planu (a nie jak ktoś pisał 70%).

Wspomnicie moje słowa...

ps. Rynek wycenia Rainbow dziś na prawie 1/2 szczytów, a niemieckie TUI na 1/4. TUI które jest dużo bardziej stabilne i ma dużo większe wsparcie rzadu niemieckiego.

Odpowiedzcie sobie czy ten papier jest dziś więcej wart niż 3 złote...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAINBOW -0,48% 20,90 2022-05-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.