Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,80 zł , zmiana od tamtej pory: 44,74%

Nagonka na TRZYMANIE akcji

Zgłoś do moderatora
Od jakiegoś czasu, wiadomo, że Pan Hajdarowicz, po rekomendacji zarządu, podjął decyzję o usunięciu KCI z giełdy. Po fiasku wezwania, kolejnego już nie musi być. Na Walnym Zgromadzeniu postawiony będzie wniosek o usunięcie spółki z giełdy.
Tymczasem na forum, trwa oszalała nagonka na trzymanie akcji i odwodzenie inwestorów od ratowania kapitału poprzez sprzedaż. Na żadnej spółce się z tym nie zetknąłem i uważam to za naganną postawę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
KCI 4,05% 1,16 2021-01-20 17:00:00