Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,45 zł , zmiana od tamtej pory: -3,17%

Nagły lockdown w stanie Wiktoria

Zgłoś do moderatora
Władze stanu Wiktoria wprowadziły siedmiodniowy lockdown. Decyzja ta wywołała panikę wśród mieszkańców. Ludzie ogołocili półki. "Mleko, chleb, drób, warzywa o długim terminie przydatności i oczywiście papier toaletowy są wśród artykułów, które zostały w niektórych supermarketach całkowicie wykupione" - wylicza portal 9news.

https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-nagly-lockdown-w-stanie-wiktoria-mieszkancy-w-panice-ogoloci,nId,5261537#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Gdyby tak mieli Menavitin na półkach, ciekawe co by się z nim działo?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHARMENA -0,33% 9,15 2021-12-06 16:37:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.