Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,96 zł , zmiana od tamtej pory: -60,74%

Naganianie bez podstaw biznesowych

Zgłoś do moderatora
Czysty hype. Kto ma te buty niby kupować (tym bardziej, że nawet kontraktów rządowych nie mają podpisanych), odpowiedzcie sobie na pytanie? Żadne Państwo europejskie nie zaangażuje się w tą wojnę, Ukraina (która walczy już czym ma), czy to rosyjskie mięso armatnie, które nawet paliwa i racji żywnościowych nie ma, a ktoś ich butami będzie się przejmował? Buty to się kontraktuje przed inwazją, nie w trakcie. Kolejna wydmuszka do ubierania.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PROTEKTOR 3,08% 2,34 2023-03-31 17:04:20