Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,09 zł , zmiana od tamtej pory: -29,13%

Naganiam już na innych spółkach jako Szymon ;;==))

Zgłoś do moderatora
Zobacz wątki dotyczące DevoranZobacz profil Devoran
Autor: ~Szymon [216.131.73.*] 2021-07-23 17:47
Opublikowano przy kursie:  0,60 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%
Tu nic nie będzie, chodźcie na Femion
Zgłoś do moderatora
Smyk czyli zulusowaty kendal romek jakiś tam i lopes już tam czekają. Próbują wam wciskać ten nic nie warty papier a sami przybiegli na Femion. Sami zobaczcie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FEMTECH -2,67% 2,19 2021-10-25 15:01:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.