Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,14 zł , zmiana od tamtej pory: -51,08%

Nadszedł czas Laurena...CZAS Polimerów

WIDAC ZE CHCA KUPIC ALE TANIO DLATEGO TAK JECZA Autor: ~Czas_POLIMERÓW [31.61.170.*] 2021-12-02 20:57

Tak sobie czytam to forum i się zastanawiam co tu ludzie wypisuja.
Są dwie opcje albo naprawdę nie rozumieją co się dzieje i na czym polega połączenie i nie cieszą się że ta emisja jest tak mała albo po prostu są bez akcji. A teraz już sie nie da łyknąć bez podniesienia kursu paru milionow akcji bo o drobnicy nie mowimy o groszowych 10-30 tysiącach bo przecież mowimy o poważnej kasie.

Logiczne jest tylko jedno: BĘDĄ TU DZIESIĄTKI WPISÓW SZKALUJĄCYCH SPÓŁKĘ POŁĄCZENIE I JĘKI ŻE ZA GROSZ ZE TRAGEDIA. Piszą to ludzie którzy albo akcji w ogóle nie mają albo zorentowali się że mają za mało.

Panowie. Trzeba było zaryzykować. Powiem więcej. Nadal można póki tanio. Niedługo będzie 1 grosz więcej co sesje ae za 21 też kupicie Spokojnie. Najważniejsze jest jedno. Jest realne ze nadszedł czas Laurena. Ale nie każdy to jeszcze zrozumiał.

.....
Generalnie jestem niezwykle optymistycznie nastawiony po tym ostatnim komunikacie, te wszystkie wołania o emisji za grosz te krzyki rozpaczy śmieszą mnie. Trzeba było kupować jak było po 13-14 groszy. Do ludzi wszystko dociera z opoznieniem ale mam wrażenie że tak miało być. Ten kurs był potrzebny żeby uzasadnić taką a nie inna emisję. Dlaczego nie większą bo jest ryzyko obstrucji na NWZA. Dlaczego nie mniejszą bo nie ma powodu żeby właściciele Polimerów mieli oddawać swój dorobek za darmo. Doszli do wniosku że to im się opłaci, od lutego marca będą już na giełdzie no cóż nie mają 100% akcji ale mają ... no właśnie ile... to co dodrukują a jestem przekonany że 60-70% akcji będących w obrocie nie jest w rękach paru drobnych inwestorów którzy tu się udzielają a może mają razem 10-15 mln pewnie mniej. Zakończył się pewien etap jak to ktoś ładnie napisał

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
LAURENPES -0,29% 0,07 2022-05-27 17:01:21