Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,23 zł , zmiana od tamtej pory: -0,93%

Nadpodaż akumulatorów na rynku magazynowania energii

Zgłoś do moderatora
Według danych agencji Infolink w ubiegłym roku globalne dostawy akumulatorów trzykrotnie przekroczyły pojemności zainstalowanych magazynów energii. I ten trend ma się utrzymywać.

https://www.gramwzielone.pl/magazynowanie-energii/20152937/nadpodaz-akumulatorow-na-rynku-magazynowania-energii

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRENEVIA -0,77% 3,21 2024-02-27 17:00:00