Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,80 zł , zmiana od tamtej pory: -47,12%

Nadciśnienie po COVID-19. "Dotyka nawet młode osoby.

Zgłoś do moderatora
Nadciśnienie tętnicze jest jednym z najczęstszych powikłań po COVID-19. Może wystąpić u osób w każdym wieku, nawet u bardzo młodych. - Nieleczone nadciśnienie może prowadzić do zawału serca, udaru mózgu oraz niewydolności krążeniowo-oddechowej. To są choroby obarczone dużym ryzykiem zgonu - ostrzega kardiolog dr Beata Poprawa, i mówi, jak wygląda sytuacja na jej oddziale.

link 

1-MNA wpływa na napięcie ścian naczyń krwionośnych. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko wystąpienia chorób układu sercowo-naczyniowego, takich jak miażdżyca, nadciśnienie tętnicze czy przewlekła niewydolność serca.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHARMENA 1,30% 6,24 2022-05-16 14:26:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.