Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,50 zł , zmiana od tamtej pory: 58,57%

Nadchodzi brutalne zderzenie z realiami.

Zgłoś do moderatora
Z końcem miesiąca zwolnienia, wypowiedzenia, likwidacje, a za jakiś czas bankructwa. Miliardami drukuje się "tarcza" dookoła pandemia i globalny kryzys. A tu cienki Bolek radośnie oczekuje na premierę gry.
Zaraz nie będzie miał co do gara włożyć, ale czeka na umowę. I dobrze! Długo tak nie wytrzyma i kurs spadnie.
To czas dla mocnego. Słaby niech lepiej kupuje konserwy i opłaca czynsz bo go eksmitują.
To są prawa przyrody. To jest kryzys. Słaby niech walczy o byt bo zginie. To nie czas na marzenia. Mocny wyjdzie z tego jeszcze silniejszy. Takie jest prawo przyrody.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FARM51 0,54% 27,75 2020-06-04 09:01:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.