Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,27 zł , zmiana od tamtej pory: -2,75%

Nabe szansa dla Grenevii ?

Zgłoś do moderatora
W przypadku sprzedaży i pozyskania dużych możliwości finansowych spółek, które wchodzą w Nabe może przyczynić się do inwestycji w portfele farm np Grenevii. Inwestowanie w oze jest to głównie nowa strategia tauron oraz enea. Na pewno wszystkiego nie będą budować.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRENEVIA 0,63% 3,18 2024-02-23 15:01:58