Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,30 zł , zmiana od tamtej pory: -17,10%

Na WZA w sprawie wycofania z giełdy nikt nie głosował przeciw

Zgłoś do moderatora
Na walnym 07.08.2017 w sprawie wycofania Polnej z giełdy nie było żadnego Drobnego Akcjonariusza ... nie było nikogo !!!
Uchwała o wycofaniu z giełdy została podjęta jednogłośnie.
Nikt nie pofatygował się na walne aby zagłosować przeciw.

Drobni na spółce Polcorolit walczyli i wygrali (pierwsze wezwanie po 75 gr ostatnie po 5,80, na Gobarto walczą a cena zamiast 7,25 jak w wezwaniu jest teraz ok 9 zł

a u Was Nikt nawet się nie pofatygował na walne
a teraz płacz nad rozlanym mlekiem

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLNA -1,84% 16,00 2017-11-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.