Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,35 zł , zmiana od tamtej pory: 28,01%

Na wojnie juz nic sie niedzieje, klaplo.

Zgłoś do moderatora
Generalowie Polscy i analitycy pisali, ze ruscy zrobią ofensywe, ze zmobilizowali tony miesa armatniego, ale ofensywy nie zrobili, mielili to na tym małym odcinku frontu na wschodzie o jakies miasto, o ktorym nikt przed wojna nie slyszal.

Konflikt zamarza, Astarcie nic sie nie stało. Ceny cukru dalej na maksimach. Tylko gamoń to sprzedaje.
Tu jest reko : Buy!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA 6,57% 32,45 2023-06-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.