Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  29,80 zł , zmiana od tamtej pory: -40,81%

Na weekend strach zostać z akcjami

Zgłoś do moderatora
Recesja w Polsce zgodnie z niezależnymi opiniami ekonomistów jest już faktem i nie jest ona czarną owcą. Wall Street robi bokami i za moment już nikt nie zaprzeczy, że mamy powtórkę z subprimes i w Polsce WIG20 zjedzie do 1000 pkt. Czeka nas 10 lat recesji w Polsce, a to oznacza upadek firm, mniej inwestycji, mniejszą konsumpcję, bezrobocie (będziecie walczyć o pensje minimalną z kilkunastoma milionami Ukraińców), a jak to przełoży się w KOŃCU na konsumpcję energii elektrycznej nie trzeba kończyć.
Zaznaczam że są to jedynie moje subiektywne rozważania i spekulacje oraz domysły. Odsyłam do oficjalnych raportów i komunikatów spółki celem pozyskania zweryfikowanych informacji i danych. To jest amatorskie forum pełne naganiaczy upychających wam akcje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZEPAK -4,13% 17,64 2022-10-03 10:29:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.