Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,14 zł , zmiana od tamtej pory: -6,17%

Na razie trwa rozbiór V kraju z kasy przez pisowcow

Zgłoś do moderatora
Tak zwane koryta plus się należy spółki energetyczne oni inne obsadzone swoimi partyjnymi kolesiami rodziny pozatrudniane w spółkach skarbu państwa tzw rodzina na swoim . A najgorsze jest to że mld na odbudowę tzw kpo są blokowane przez pisowcow tzw pseudo partyioci nie chcą aby pieniądze na odbudowę trafiły do kraju bo nie chcą sprawiedliwy sądów chcą upartyjnic sądownictwo jak to jest na Węgrzech to są patryoci chorzy hahahahhahaha

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -0,68% 7,64 2022-01-28 17:00:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.