Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,00 zł , zmiana od tamtej pory: 22,50%

Na razie jeszcze nie ma emocji ...

Zgłoś do moderatora
Zakupy na ZREMB zaczynałem od 2 zł, horyzont inwestycyjny miałem 3 zł. Nie wywaliłem ani jednej sztuki a dobierałem trochę. Na tej ostatnimi czasy nie było spekulacyjnego zainteresowania. Gdyby takowe się pojawiło to 50 % dziś by było z palcem. Choć wolał bym żeby zbierał ktoś o mocniejszych rękach. Tak czy tak "jedynkę" miło tu widzieć - teraz warto ją wzmocnić, czymś po przecinku. Zauważyliście - im cyfra pokazuje większą liczbę tym obfitsze kształty...
  • Na razie jeszcze nie ma emocji ... Autor: ~Lgiełdaczos

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZREMB 4,70% 1,23 2021-09-22 09:06:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.