Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,29 zł , zmiana od tamtej pory: -21,68%

Na przełomie maja i czerwca tego roku ruszają kolejne aukcje dla projekt

Zgłoś do moderatora
http://mdienergia.pl/files/20210415/Kolejne_aukcje_Z_kolei_MDI_Energia_ktora_realizuje_duze_projekty_w_branzy_OZE_przypomina_ze_w_grudniu_ub.r._odbyly_sie_przygotowane_przez_URE_aukcje_w_tym_po_raz_kolejny_dotyczyly_projektow_PV_o_mocy_do_1_MW_al.png

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MDIENERGIA 3,07% 3,36 2021-07-29 16:30:33