Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  63,94 zł , zmiana od tamtej pory: 266,59%

....Na PGE z mandoliną cię szukają KOLOROWY-ANTYWSKAŻNIKU ...

Zgłoś do moderatora
24 czerwca o godz 9.00 - noc BREXITU (po twoim wpisie o sygnale kupna i jeździe do góry) rano runęło ponad 10%, a dziś 4 dni później znów 10 % w dół.
Nie ma to jak Analiza Techniczna takiego mistrza : )
A nic ci nie podszepnęło, że po Brexsicie PGE runie w dół?
A nic nie podszepnęło, że po WZ PGE runie w dół?
Oj, jaka szkoda - hahahahaha
Alleluja i do Tworek bajkopisarzu-GOŁOSŁOWNY-SAMOCHWAŁO - hahahaha
.

Re: PGE 19.06.2016/mmm1212 
Autor: kolorowy-wiatr [89.68.99.*] 2016-06-24 01:35  
Chociaż różnimy się wykresami, to powiem ci dzisiaj w nocy 24.06. 2016  o godzinie 1.30, że właśnie PGE przeniosłem sobie na ekran laptopa, a to znaczy, że mnie ten wykres zainteresował. Jutro prawdopodobnie nastąpi sygnał kupna.
No to się chłopie napracowałeś. Bulkowski nazwałby tą formację spalonym trójkątem i jazda do góry.
Pozdrawiam
kolorowy wiatr

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGHM -0,26% 234,40 2025-12-08 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.