Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,02 zł , zmiana od tamtej pory: 225,70%

Na papierach spokój

Zgłoś do moderatora
Informacja w żaden sposób nie uderzyła znacząco w notowania. Dodatkowo spółka chce się odwoływać od decyzji - http://biznes.pap.pl/pl/news/pap/info/2608531,xtb-ocenia--ze-zastrzezenia-knf-sa-bezpodstawne--zamierza-odwolac-sie-od-decyzji
  • Na papierach spokój Autor: active_trader

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
XTB 1,24% 16,35 2020-12-02 17:01:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.