Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Na miejscu PEKAO i Prezesa Skiby

Zgłoś do moderatora
Zgodnie z zasadami dobrego ładu oraz zasadami etyki - zwróciłbym z dotacji podatników sztucznie nazwaną dotacją BFG ( 193 mln zł ) wartość rynkową BANKU AKCJONARIUSZOM. Obligatariuszom Idei - nadal wystarcza - wykupiłbym obligacje jakbym Prezesem Skibą.
Z gwarancji bodajże na 1 mld zł od BFG ( czyli od nas, Polaków, którzy finansują banki Pisowskie i ich marże ) - przejąłbym zobowiązania Idei wyłączone z przejętego bilansu, ten miliard by wystarczył
Byłoby to jakieś rozwiązanie i pokazanie pokory i w jakimś sensie - też przeprosiny.
Natomiast mnie nie będzie satysfakcjonować cena za akcję z dnia przejęcia - nastawiam się na długoletnią walkę z potężnym wrogiem, który gra znaczonymi kartami. Temat i tak wyląduje w Sądach UE - sam o to zadbam po wyczerpaniu drogi krajowej, MOI UKOCHANI PISOWCY!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.