Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,50 zł , zmiana od tamtej pory: 34,29%

Na małych i średnich totalna kicha

Zgłoś do moderatora
z 5 spółek na 4 jestem do tyłu plus 35 % mam w kasie i kupię PEKAO po dywidendzie za 110 PLN , reszta na giełdzie niemieckiej
Nie ma u nas kasy szeroki rynek nie istnieje, jeśli PCM zadeklaruje 2,50 PLN dywidendy to będzie świadczyć o jakiejś paranoi przy tym kursie , no i getback wyczyścił drobnych akcjonariuszy, rząd się giełdą nie interesuje , bo tu przecież tylko spekulanci i złodzieje
  • Na małych i średnich totalna kicha Autor: ~zorro2

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCM 0,00% 23,50 2019-06-17 15:29:22