Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,80 zł , zmiana od tamtej pory: 6,12%

Na lotniskach kolejne rekordy lotow - artykul Pb

Zgłoś do moderatora
Wizair idzie na rekord

https://www.pb.pl/wizz-air-w-sierpniu-tyle-pasazerow-co-przed-pandemia-1123303

W lipcu strzelam peknie 40k testow dla cbdna x150 zl , ok 5 mln przychodu, fajny wynik za 1mc, tyle co za caly ubiegly rok, mysle ze q3 bedzie duzo lepszy jak q2 jezeli chodzi o testowanie.


gownarzeria ujadac dalej

Kolejne duze lotnisko juz blisko, cierpliwosci

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INNOGENE 4,10% 10,40 2021-09-17 15:28:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.