Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,60 zł , zmiana od tamtej pory: 72,73%

na linkedin widac, ze Photon szuka ludzi w Polsce

Zgłoś do moderatora
We are growing and so is our team. We are looking for a Land Acquisition Specialist who will be responsible for securing land for our PV projects in Poland. If you want to be a part of our success, apply clicking the link below.

Nasza firma rośnie, podobnie jak nasz zespół. Chcemy rozpocząć współpracę z osobą odpowiedzialną za zabezpieczenie gruntów pod projekty PV w Polsce. Jeśli chcesz być częścią naszego sukcesu - aplikuj korzystając z poniższego linku.

No i git :) Cos wiekszego zapewne szykuja

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHOTON 1,79% 11,40 2020-09-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.