Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,50 zł , zmiana od tamtej pory: -14,44%

Na Hiszpanii mogą skorzystać

Zgłoś do moderatora
"Po inwazji na Ukrainę wszyscy, którzy zastanawiali się nad zakupem, podjęli decyzję o szybkim działaniu. Pod koniec lutego zauważyliśmy znaczne wzrosty zapytań i telefonów związanych z rezerwacją terminu wizyty." czytajcie, to jest dobry kierunek, na takich trendach to i my skorzystamy. https://strefabiznesu.pl/w-co-inwestowac-polacy-wybieraja-nieruchomosci-ale-za-granica-czy-inwestycja-w-zagraniczne-nieruchomosci-sie-oplaca/ar/c3-16367947 

A i oni emisję mają, nakręci to troche turystyki https://akcje.velapoland.pl/ 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAINBOW 0,46% 17,54 2022-10-07 10:00:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.