Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,10 zł , zmiana od tamtej pory: 95,02%

Na gorąco z wirtualnej konferencji wynikowej:

Zgłoś do moderatora
CFO Ochędzan: zanotowaliśmy dwucyfrowe wzrosty w Q1 2020, a COVID-19 sprzyja popytowi na urządzenia elektroniczne. Nasze rozwiązania dedykowane e-commerce są dodatkowo wiodące na rynku.

W drugiej połowie marca w Polsce przyspieszenie sprzedaży urządzeń sieciowych oraz gier i konsol (ponad +200% rdr), podwojony popyt na serwery i storage, laptopy +43%

Grupa AB nie podejmuje się prognozowania przyszłości, prognozy ekspertów są bardzo rozbieżne. Firma dalej będzie stawiać na dywersyfikację i bezpieczeństwo wpisane w strategię rozwoju.

CFO Ochędzan: AB to bezpieczeństwo i wieloletnia praca. Jesteśmy lojalnym partnerem, wsłuchującym się w potrzeby naszych klientów. Kompleksowa oferta dla wszystkich segmentów rynku.

Grupa AB aktywnie włączyła się w walkę z pandemią koronawirusa. Akcja #AByrazem już teraz zaopatrzyła szpitale w respiratory, a liczne placówki w sprzęt AGD, IT, telco, a nawet produkty żywnościowe.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABPL 0,21% 47,00 2022-05-16 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.