Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,20 zł , zmiana od tamtej pory: -29,43%

Na gorąco z konferencji wynikowej

Zgłoś do moderatora
CEO Piotr Szamburski: Rok 2018 był trudny, choć widać było w Q4 efekty działań optymalizacyjnych. Pomogło nam też osłabienie złotego.

Sanok stał się właśnie globalnym dostawcą dla motoryzacji, co otworzyło nowe możliwości współpracy z producentami pojazdów (zakłady Europa, NAFTA – Meksyk, Chiny)

Zarząd zamierza rekomendować wypłatę dywidendy z zysku 2018 roku, proponowana wielkość przed WZ w maju

Sanok przygląda się kilku potencjalnym celom akwizycyjnym, rok 2019 będzie czasem podjęcia decyzji o kierunku działań w związku z przeglądem opcji strategicznych
  • Na gorąco z konferencji wynikowej Autor: macler1

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
SANOK 2,58% 19,90 2021-10-15 17:00:00