Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,85 zł , zmiana od tamtej pory: 139,80%

Na gorąco z konferencji wynikowej

Zgłoś do moderatora
CFO Ochedzan: mamy duże stany magazynowe, co w obecnym okresie doniesień medialnych jest bardzo dobra informacja, ze mamy czym handlować

CEO Przybyło: rekordowy kwartał, rekordowy rok z 9,4 mld zł obrotu, solidne zyski. Obecne zawirowania wokół koronawirusa mogą wzmocnić nasza pozycje, działamy normalnie

AB rozwija zdywersyfikowany biznes, poza IT mocno rośnie cloud (+89% subskrypcji), VAD, elektronika użytkowa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABPL 1,28% 47,60 2022-05-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.