Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  117,60 zł , zmiana od tamtej pory: -33,59%

Na gorąco z konferencji wynikowej:

Zgłoś do moderatora
CFO Rakowski: Odbudowaliśmy zapasy, utrzymujemy stabilne i bezpieczne wskaźniki finansowe, dobrze przygotowaliśmy się do sezonowo najlepszego Q4.

CFO Rakowski: Powyżej budżetu idą obecnie Niemcy i Skandynawia, Polska powinna być w Q4 zgodnie z założeniami. Na poziomie Grupy jesteśmy zadowoleni z października.

CFO Rakowski: CAPEX w 2021 to około 100 mln PLN, nasi dostawcy mają opóźnienia. W 2022 powinna być to co najmniej podobna kwota.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMICA 0,13% 78,10 2024-02-23 16:41:02