Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,80 zł , zmiana od tamtej pory: -15,88%

Na dziś do obserwacji Biomaxima miliony testów na Covida

Zgłoś do moderatora
Biomaxima poinformowała, że prowadzi rejestrację swoich testów w Ameryce Południowej z opcją dostawy milionów testów na Covida.
Wszystko w ostatnim ESPI

http://biznes.pap.pl/pl/news/ebi/info/2942282,biomaxima-sa-(25-2020)-raport-miesieczny-biomaxima-s-a--za-czerwiec-2020-r-

Kurs po korekcie z możliwym mocniejszym odejściem w górę
  • Na dziś do obserwacji Biomaxima miliony testów na Covida Autor: ~Inwestor

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MAXCOM 0,40% 12,45 2021-09-28 16:41:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.