Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,45 zł , zmiana od tamtej pory: 6,67%

Na Damfiie juz wodospad - NIE DAJCIE SIĘ OGRABBIĆ !!!!

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-11-27 o godz. 11:50 (usunięty) napisał(a):
> (wiadomość usunięta przez moderatora)

Na Damf już ożenili - koniec wzrostów . Nie ma juz naiwnych . Wielu z innych spólek mysli że teraz pora na nich . I tak jest.
Teraz czas na Resbud i kolejne.spóleczki - Podbitka - sprzedaż nowym z ulicy - na każdej po trochu znajdą naiwnych na papier toaletowy , bo każdy będzie liczył na wzrost na swojej spólce .
Trochę wzrostów i zjazd do bazy

Na Damfiie ju z wodospad
NIE DAJCIE SIĘ OGRABBIĆ !!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RESBUD 4,35% 0,48 2020-12-03 15:07:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.