Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,72 zł , zmiana od tamtej pory: -22,09%

Na czasie o misji...:)))

Zgłoś do moderatora
Nasza Misja:


  • dla akcjonariuszy: systematyczny wzrost wartości Spółki i coroczna wypłata dywidendy;
  • dla klientów: profesjonalne zaspokajanie ich potrzeb, pod warunkiem, że nie będzie to naruszało interesu Spółki;
  • dla pracowników: zapewnienie dobrych warunków pracy, motywacji, stabilności, rozwoju osobistego i zawodowego, ze szczególną dbałością o osoby niepełnosprawne;
  • dla środowiska: kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez włączanie się w wartościowe przedsięwzięcia społeczne - charytatywne, kulturalne, związane z ochroną zdrowia itp.

Jest na stronie spółki, a więc aktualna...:)))

http://www.drozapol.pl/pl/spolka

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DROZAPOL 0,00% 1,34 2019-09-18 10:06:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.