Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,60 zł , zmiana od tamtej pory: -57,24%

Na Covid19 mozna sie zaszczepic, a na kile jeszcze nie. Genomtec ma test

Zgłoś do moderatora
Do bakteryjnych chorób wenerycznych zaliczane są:
kiła;
rzeżączka;
wrzód weneryczny (wrzód miękki);
czerwonka bakteryjna;
chlamydiozy (w tym najczęstsza z chorób wenerycznych – Chlamydia trachomatis);
ziarniniak pachwinowy.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/GENOMTEC-S-A-Dokonanie-zgloszenia-patentowego-w-zakresie-autorskiego-zestawu-starterow-metody-diagnostyki-oraz-skladu-mieszaniny-reakcyjnej-do-genetycznej-diagnostyki-bakteryjnego-zakazenia-przenoszonego-droga-plciowa-w-technice-LAMP-8073565.html

  • Na Covid19 mozna sie zaszczepic, a na kile jeszcze nie. Genomtec ma test Autor: ~Lekarz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DETGAMES 8,33% 3,25 2021-12-02 10:36:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.