Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,89 zł , zmiana od tamtej pory: 11,11%

Na co wy liczycie ???

Zgłoś do moderatora
Co chcecie mieć parę set w tydzień ! Zobaczcie na inne spółki , ,,,0 ,, zainteresowania i nagle 400% do przodu , nie mówię o jakie spółki chodzi , żeby nie było że sugeruje .
Tu czekają na totalną rezygnację żeby odebrać jak naj taniej .
Ja mam od dużo 1,2 i nie oddam za bezcen , a jak każdy przytrzyma to 10 będzie szybko . Jak będziecie wywalać to dłużej trzeba czekać , ale i tak cel będzie osiągnięty !
Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ACREBIT -1,87% 2,10 2021-01-22 14:09:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.