Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,77 zł , zmiana od tamtej pory: -16,62%

Na co idzie nasz hajs

Zgłoś do moderatora
Gdyby ktoś się zastanawiał co dzieje się z pieniędzmi "wyprowadzanymi" z KCI jako "pożyczki" dla innych spółek pana H. to patrzcie co sobie kolega za to rozkręca:
http://alverniaplanet.com/index.php/pl/galeria
https://www.bryla.pl/bryla/1,85301,8314236,kosmiczne-studio-filmowe-pod-krakowem.html
VR w takim klimacie i z takim rozmachem to kopalnia pieniędzy. Wierzę, że Gremi na tej inwestycji rozwinie skrzydła, wręcz trzymam za to kciuki, ale... dlaczego ma się to odbyć naszym kosztem?
Pan Grzegorz chciałby, żebyśmy zostali jego "dobrymi wujkami" - umorzyli nie tylko odsetki jego długów, ale również znaczną część kapitału - stąd kombinacje z New Connect, groszowe wezwania, straszenie delistingiem, donosy do KNF-u...
Rozumiem irytację głównego akcjonariusza KCI obowiązkami informacyjnymi i jakimkolwiek wzrostem kursu - to nie jest po jego myśli, żebyśmy mieli orientację w przepływach środków pomiędzy spółkami...
Ciekawe co tęgie umysły zarządu wymóżdżą w piątkowym raporcie, heh.
ps. "mk-gda" i "kristoffer58" - Wam to już się nawet nie chce przelogowywać w rozmowach z samymi sobą? XD

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KCI -3,60% 0,64 2020-12-03 11:07:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.