Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,36 zł , zmiana od tamtej pory: 6,97%

na bananie kursy rosną przed podaniem informacji do

Zgłoś do moderatora
publicznej wiadomości ... a po podaniu nawet bardzo dobrych informacji spadają ... ha ha ha ... a wszystkim organom państwowym to lotto ... taki mamy klimat ... nie mamy pana płaszcza i co pan nam zrobisz ...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ARCTIC -0,51% 19,64 2022-11-29 15:03:08