Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,51 zł , zmiana od tamtej pory: 3,86%

Myślicie ,że tylko my obserwujemy Energe ?

Zgłoś do moderatora
Myślicie ,że tylko my obserwujemy Energe ? mylicie się obserwuje ją cała giełda ! to będzie wskaźnik jak Polskie Państwo traktuje Polaków inwestujące w Polskie Państwowe spółki .Obserwują ją również osoby które mają chęć inwestować w PPK . Moi zdaniem oszukają nas to tak jakby całej giełdzie Państwo Polskie pokazało środkowy palec.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ENERGA -0,26% 7,80 2021-04-20 16:49:42