Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,45 zł , zmiana od tamtej pory: 61,19%

Myślicie że ile jeszcze w tym roku będzie komunikatów o premierze

Zgłoś do moderatora
Od grudnia były już dwa. Umowę gdyby mieli ujawnić to by już ujawnili. Co im stoi na przeszkodzie???? Wiecie czemu w tym roku będą jeszcze ze trzy a może cztery komunikaty w których wspomna o premierze i dlaczego nie ujawniają umowy?
Bo maja takich drobnych spekulantów i naganiaczy nak luk luk typ sryp itp itd głęboko w duuuooopie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FARM51 5,00% 37,80 2020-10-26 14:32:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.