Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,75 zł , zmiana od tamtej pory: -15,47%

Musi nastąpić wymiana akcjonariatu dla kolejnych wzrostów.

Zgłoś do moderatora
Ludzie którzy zarobili 100 procent na Mirbudzie kiedy zaczyna spadać o 10 % mówią sprzedaje nie ryzykuje realizuje zyski. Ci co kupili po 4,70 do 5,30 mówią to dobra spółka z perspektywami trzymam. Mogłem kupić lepiej zamiast po 5 zł po 4,75 zł . Musi nastąpić wymiana akcjonariatu dla dalszych stabilnych wzrostów i teraz w szybkim tempie następuje. Ja tu jestem na długo bo mocno wierze w poziomy 12 zł a może i wyżej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MIRBUD 5,66% 4,01 2021-09-22 17:04:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.