Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  29,02 zł , zmiana od tamtej pory: -38,56%

MTENERGIA az 40x tanszy od waszego balona a ma spory potencjal

Zgłoś do moderatora
kilka zl do konca roku, w listopadzie pierwsze farmy przejmie(kupi firme- byl list intencyjny) Gorski kolega Ciszewskiego na pokladzie zze sporym pakietem z Laskiem prezesem i glownym na czele, teraz czas na OZE po weglu kazdy madry to wie tamte balony beda spadac teraz z OZE zyskiwac.. :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS 3,06% 17,83 2022-01-25 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.