Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,86 zł , zmiana od tamtej pory: 0,90%

Mrożon & Styczeń wydymali wszystkich

Zgłoś do moderatora
Było tu mowione od kilku mcy że to była sztuczna pompka, by zarobili nieliczni. Czas pokazał że kurs laduje nizej i nizej. Oni kupili sobie to po nizszych cenach, pozniej była sztuczna podbitka i nagrywanie filmow ile to bedzie kurs. Jelenie zostali złapani na górce i teraz płacza.

Kurs dalej idzie w dół, bo oni kupowali w dołku po 2 i 3 złote. Plus sobie dodrukuja tanio akcje. Wiec albo tonie sie z akcjami albo usrednia w dół. Tutaj jelenie niestety musza przegrac jak maja stadne zachowania i słuchały Mrożona. Mrożon wydymał wszystkich nowych i niedoswiadczonych inwestorów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BBINWEST -0,89% 8,94 2021-10-22 17:03:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.