Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,65 zł , zmiana od tamtej pory: -3,23%

MRB vs Konkurencja

Zgłoś do moderatora
Budimex P/E = 14 ponad 7 mld żł
PXM P/E = 18,20 ponad 1 mld zł
ERB P/E = 15,80 ponad 1 mld zł
UNI P/E = 10,40 0,45 mld zł
DEK P/E = 6, 40 0,3 mld zł

MIRBUD P/E = 5,4 0,42 mld zł
I co najważniejsze prawdopodobnie P/E ulegnie jeszcze poprawie!!! . Trzeba czekać. Nic nie wskazuje że powinniśmy pozbywać się MRB

Pozostałe Spółki są sporo mniejsze....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MIRBUD 0,90% 4,50 2021-07-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.