Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,57 zł , zmiana od tamtej pory: -21,39%

Można sobie robić checę z pandemii ale ta ostro ruszy na jesień! Mabion

Zgłoś do moderatora
Dzisiaj podają, że jest ponad 7 tyś zakażeń, zmarło 25 osób. Nikt nie chce o tym słyszeć są wakacje ale to się szybko skończy na jesieni będzie dramat. Muszę czekać do 1 września aby się zaszczepić kolejną dawką i to zrobię. Firmy typu Mabion znowu będą na topie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MABION 1,21% 20,10 2022-10-04 09:38:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.