Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Można nie powinienem tego pisać - ale napiszę!

Zgłoś do moderatora
MOI KOCHANI PISOWCY - taka krytyka od Was w stosunku do Generała Jaruzelskiego!
Ale on kilka razy poświęcał życie dla Państwa Polskiego ( jest ciągłość Państwa - on walczył o te same wartości co i Wy ) - Wy przy nim to uczniowie... Razem z tymi Kaczyńskimi uciekającymi przed Stanem Wojennym.
To dzięki Generałowi Jaruzelskiemu nastąpiło przejście od PRL to demokracji ( zgadzam się tu z Czarzastym ) - ON POKOJOWO ODDAŁ WŁADZĘ! Wy tego nigdy nie zrobicie, bo nie macie jego odwagi a wiecie, co się może stać w przypadku porażki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.