Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  41,65 zł , zmiana od tamtej pory: 13,33%

mozna miec i 80 charakterów

Zgłoś do moderatora
Mozna powiedziec wszystko rosnie tylko GPW w dół . Czarna dziura czy inna apokalipta ;-D. Nawet w Chinach sky is the limit . Perełek nie chcą brac albo bardzo dobrze zorganizowana grupa. Zero konkurencji . Kim i inni specjaliści patrza z dumą na naszą podróbkę gow papirusów panstwowych. Zaczynam myslec o sadzeniu kartofli albo hodowli kóz . Ten trend wydaje się najlepszą opcja w tym pszenno-buraczanym kraju . Kelner to nasza specjalność . Nie ma co udawać. Okradną każdego

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GPW -1,56% 47,20 2020-10-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.