Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,13 zł , zmiana od tamtej pory: -10,74%

Można już tankować

Zgłoś do moderatora
Można już tankować wodór. Pierwsza taka stacja w PolsceCzytaj więcej na https://motoryzacja.interia.pl/raport-samochody-elektryczne/news-mozna-juz-tankowac-wodor-pierwsza-taka-stacja-w-polsce,nId,7018763#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CYFRPLSAT -3,93% 11,72 2024-02-29 17:00:00