Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  33,20 zł , zmiana od tamtej pory: 238,86%

Możliwy plan wydawniczy gier Drago

Zgłoś do moderatora
Pozbierałem trochę grudniowych informacji i wychodzi następujący możliwy scenariusz. Drago skupia się na Frostfall i chce to wydać w EA w Q2, automatycznie symulatory lądują od Q3, pełna wersja Frost gdzieś przełom 20/21. Jeżeli tak będzie to już niedługo może pojawić się mocna figura na wydawniczej szachownicy MG.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOVIEGAMES 0,00% 112,50 2020-12-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.