Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,04 zł , zmiana od tamtej pory: 0,22%

Mozliwy kierunek po wyborach

Zgłoś do moderatora
Nie rozmawiamy o wydzielaniu z Orlenu wchłoniętych wcześniej podmiotów, mam na myśli zarówno Lotos, jak i PGNiG. Wyjątkiem jest Energa Dystrybucja, co wiąże się z generalnym pomysłem na transformację energetyczną, którego elementem będzie wydzielenie spółek dystrybucyjnych z koncernów, dla stworzenia pola konkurencji na neutralnej sieci.

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/to-on-wymyslil-babciowe-doradca-tuska-o-planach-na-podatki-emerytury-500-plus/kkd5vss

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA 2,49% 9,06 2023-12-04 13:56:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.