Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  67,70 zł , zmiana od tamtej pory: 0,59%

Możemy spodziewać się do 10tys zakażeń dziennie

Zgłoś do moderatora
Wariant Delta odpowiada za 80% nowych zakażeń i bardzo dynamicznie wzrasta dlatego we wrześniu możemy się spodziewać do 10 tys zakażeń dziennie ...to są wypowiedzi ekspertów i jeżeli będzie nawet po 2-4 tys dziennie to covidowe spółki nie wzrosną? Oczywiście że wzrosną a Mabion będzie po 150 złotych , dzięki i do usłyszenia

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MABION -4,08% 68,10 2021-10-21 17:03:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.